Kontrast: Skala szarości Wersja kontrastowa
Wielkość czcionki: A A+ A++
 News: Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

       Napisany przez aktualnosci 2021-12-06 20:13:45 CET

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych 3 grudnia w grupie integracyjnej została przeprowadzona pogadanka na temat różnych niepełnosprawności. Dzieci poznały z jakimi trudnościami na co dzień borykają się osoby niepełnosprawne oraz jak ważna jest ich akceptacja i tolerancja. Przypomniały sobie jakie zmysły ma człowiek i do czego mu służą.

czytaj więcej...

:: 0News: Robotyka

       Napisany przez aktualnosci 2021-12-05 15:44:54 CET

W  dniu 31 listopada 2021 odbyły się w naszym przedszkolu kreatywne zajęcia z robotyki. Te edukacyjne  warsztaty to nowatorska metoda przekazywania  najmłodszym wiedzy. A przede wszystkim stymulowanie aktywności, kreatywności, logicznego myślenia, działania i zaangażowania dzieci.

czytaj więcej...

:: 0News: Przedszkolak w Europie - Wielka Brytania

       Napisany przez aktualnosci 2021-12-03 21:48:32 CET

Miło nam poinformować Państwa, iż z początkiem grudnia rozpoczęliśmy w  naszym przedszkolu realizację edukacyjnego projektu „Przedszkolak w Europie”. Autorkami jego są : pani Julita Szymańska i Ewa Sobańska . Zamierzeniem nauczycieli jest przybliżenie dzieciom bogactwa kulturowego Europy. Pierwszym krajem, który w ubiegły czwartek poznały bliżej przedszkolaki była Wielka Brytania.

czytaj więcej...

:: 0