News: Zimowa piosenka dla Babć i Dziadków

       Napisany przez aktualnosci 2019-01-28 08:10:53 CET

Dnia 24 stycznia 2019r. 5 i 6 - latki z grup Wiewiórki i Krasnale zaprezentowały z okazji Dnia Babci i Dziadka uroczysty występ w Żłobku Miejskim Chełmskie Niedźwiadki. Przedszkolaki przedstawiły wszechstronne umiejętności: taneczne, wokalne, recytatorskie i instrumentalne. Swoim urokiem i talentem urzekły zgromadzonych gości i wzruszyły dojrzałością prezentacji dawne Panie Nauczycielki.

czytaj więcej...

:: 0News: Książki, do których wracamy…

       Napisany przez aktualnosci 2019-01-28 07:35:52 CET

Dbając, aby nasze dzieci w coraz większym stopniu miały kontakt z literaturą dziecięcą po raz kolejny zorganizowaliśmy wspólne czytanie. Nikogo nie musimy przekonywać, jaką ważną rolę pełnią dziadkowie  w rozwoju dziecka. Stąd nasz pomysł, aby na
Literacki Czwartek 24 stycznia 2019r.
zaprosić  Babcie i Dziadków.
Nasze zaproszenie przyjęli: Pani Jadwiga Tustanowska, Pani Maria Kumszczyńska, Pani Krystyna Klimkowska, Pan Eugeniusz Wróbel.
Wśród zaproszonych była tez Pani Anna Pasieczna przedstawiciel chełmskiego hospicjum im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego. Zacni goście zaprezentowali przedszkolakom ciepłe historyjki, których bohaterami byli dziadkowie i pradziadkowie w radosnym świecie pełnym fantazji.

czytaj więcej...

:: 0News: XXIV Powiatowy Przegląd Widowisk Kolędniczych w Rejowcu

       Napisany przez aktualnosci 2019-01-17 13:16:03 CET

16 stycznia 2019 r. Wesołe Nutki z Krasnali i Wiewiórek reprezentowały nasze przedszkole na XXIV Powiatowym  Przeglądzie
Widowisk Kolędniczych w Rejowcu.
Swoim artystycznym występem urzekły jury i zgromadzoną publiczność.
Udział dzieci w tym kulturalnym wydarzeniu był okazją do rozpowszechnienia tradycji wspólnego kolędowania i doskonalenia umiejętności aktorskich dzieci na dużej scenie.

czytaj więcej...

:: 0