Lubelskie Smyki

    Napisany przez aktualnosci 2015-10-20 20:54:07 CEST

Lubelskie Smyki - koncerty dla niemowląt, małych dzieci oraz ich rodziców promują ideę, że na kontakt z wartościową muzyką artystyczną nigdy nie jest za wcześnie.

„Pojedziemy na łów”  

 

Lubelskie Smyki - koncerty dla niemowląt, małych dzieci oraz ich rodziców promują ideę, że na kontakt z wartościową muzyką artystyczną nigdy nie jest za wcześnie. Dysponujemy ogromną liczbą badań, z których wynika, że każdy człowiek jest ze swej natury muzykalny, zaś w chwili urodzenia posiadamy najwyższy poziom zdolności muzycznych. To, co nazywamy brakiem zdolności muzycznych, jest raczej wynikiem braku odpowiednich doświadczeń we wczesnym dzieciństwie oraz zaniedbań edukacyjnych.  Na czas koncertów przestrzeń koncertowa jest specjalnie przystosowana dla potrzeb najmłodszych odbiorców sztuki. Podczas koncertów młodzi melomani mają możliwość słuchania muzyki wokalnej i instrumentalnej, a także aktywnego udziału w wykonywaniu muzyki poprzez grę na instrumentach czy wspólny śpiew.
Z uwagi na remont budynku Filharmonii Lubelskiej koncerty Lubelskie Smyki  tymczasowo odbywają się w Galerii Malarstwa Polskiego Muzeum Lubelskiego w Lublinie ul. Zamkowa 9


Harmonogram  koncertów:
10.30 - koncert dla dzieci w wieku 0-2 lat z rodzicami
11.30 - koncert dla dzieci w wieku 2-4 lat z rodzicami

Najbliższy koncert odbędzie się w dniu 25 października 2015 r.

Rezerwacja biletów tylko telefoniczna: 81 53-15-112
 

:: 0