Bal Karnawałowy „Kim będę kiedy dorosnę?”

    Napisany przez aktualnosci 2019-02-08 13:52:22 CET

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień - niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tak też było u nas.  W dniach 5 i 6 lutego 2019r.
w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy pod hasłem „Kim będę kiedy dorosnę?”

 Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać pielęgniarki, lekarzy, strażaków, kucharzy, piosenkarzy, modelki, muzyków, dyrektorów i prezesów.
Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich kreacji, a rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja,  który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i konkursach.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka czy kaczuszek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

                Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

:: 0