News: Swiatowy Dzień Zespołu Downa

       Napisany przez aktualnosci 2021-03-19 21:06:15 CET

W naszym przedszkolu obchodziliśmy dzisiaj Światowy Dzień Zespołu Downa który każdego roku przypada na 21 marca. Tego dnia symbolicznie wsparliśmy osoby z Zespołem Downa zakładając na nogi dwie różne skarpetki. Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi. Mamy nadzieję, że takie działania podniesie świadomość na temat życia i potrzeb ludzi z Zespołem Downa.

czytaj więcej...

:: 0News: Pasowanie u "Wiewiórek"

       Napisany przez aktualnosci 2021-03-19 21:03:26 CET

MAMO, TATO – JESTEM  PRZEDSZKOLAKIEM!

Dzień 16 marca pozostanie na długo w pamięci dzieci 3-letnich z grupy ,,Wiewiórki”.

Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brała udział pani dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

czytaj więcej...

:: 0News: Pola Nadziei – zbieramy fundusze dla hospicjum

       Napisany przez aktualnosci 2021-03-17 21:13:03 CET

Przyłączając się do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na terenie naszego przedszkola. Puszka będzie umieszczona przy wejściu głównym wewnątrz placówki. Chęć przekazania pieniędzy należy zgłosić osobie dyżurującej przy drzwiach Każdy kto weźmie udział w akcji otrzyma żonkila zasadzonego przez dzieci. Zachęcamy do włączenia się do akcji.

:: 0