Kontrast: Skala szarości Wersja kontrastowa
Wielkość czcionki: A A+ A++
 News: Male laboratorium

       Napisany przez aktualnosci 2015-05-19 20:54:59 CEST

„Male laboratorium”to kolejne spotkanie z cyklu DNI OTWARTYCH zorganizowanych
w naszym przedszkolu dnia 19.05.2015r. Nauczycielki (Iwona Korzan, Agnieszka Pasztelan, Marzena Seroczyńska, Julita Łukaszuk) przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji.

czytaj więcej...

:: 0News: Wiosna w Klinice Małych Zwierząt

       Napisany przez aktualnosci 2015-05-18 21:26:54 CEST

Nasze przedszkole dnia 18.05.2015 po raz kolejny gościło pana Tomasza Szweda, autora, kompozytora, piosenkarza, psychoterapeutę, który opowiadał dzieciom o perypetiach bohaterów "Kliniki Małych Zwierząt w Leśnej Górce". Artysta przyjechał do nas ze swoją nowa książką i piosenkami. 

czytaj więcej...

:: 0News: Spotkanie z Tomaszem Szwedem

       Napisany przez aktualnosci 2015-05-13 22:05:46 CEST

W Leśnej Górce już wiosna! Ulubiona pora roku Zwierząt i Ptaków. Wszyscy kopią nowe nory, zakładają gniazda i łączą się w pary. Trwają zaloty, walki o terytorium, budzi się nowe życie. Nad zdrowiem mieszkańców czuwa personel medyczny Kliniki Małych Zwierząt. Tej wiosny w Lesie pojawia się nieoczekiwanie chłopiec o imieniu Franciszek. Czy to na niego czekają wszystkie Zwierzęta? Oto nowe przygody lekarzy o miłych pyszczkach i miękkich futerkach, ich przyjaciół i znajomych z Zaborskiego Lasu. Opowiadania o świecie przyrody i leśnej medycynie.

  18 maja w naszym przedszkolu odbędzie się koncert Tomasza Szweda. Artysta przyjedzie do nas ze swoją nowa książka i świeżymi piosenkami.

czytaj więcej...

:: 0